Покупка-мобільного-комп'ютера-для-співробітників-баннер-страница-укр

Покупка мобільного комп’ютера для співробітників

Пристрої Android трансформують робочі процеси в заводських цехах та складах, у медичних закладах та бутіках модного одягу. Android є найбільш популярною у світі операційною системою. Це найбільш відома та зручна для користувачів платформа. Недорогі стільникові смартфони на Android можуть здатися найкращим вибором для ваших співробітників, однак у довгостроковій перспективі вони коштуватимуть вам дорожче. Постає питання: чому? Ці пристрої не призначені для використання в бізнесі. Стільникові смартфони споживчого класу доводиться частіше обслуговувати та змінювати через низьку довговічність. Та чи це єдина причина?

Чому краще купити пристрій корпоративного класу?

Безперебійна робота корпоративного ПЗ

Часта заміна пристроїв приводить до того, що всі вони можуть бути на різних версіях операційної системи. Чи буде коректно працювати корпоративне програмне забезпечення? Оскільки парк пристроїв стане різноманітним доведеться часто оновлювати та допрацьовувати ПЗ, що призводить до додаткових витрат.

Підтримка ОС та життєвий цикл пристроїв

Підприємства, які хочуть отримати довший життєвий цикл пристроїв та вищу віддачу від інвестицій у нові технології, можуть бути впевнені, що при виборі мобільних девайсів корпоративного класу, обладнання буде модернізовано як мінімум до наступної версії Android із зобов’язанням виробника продовжувати зусилля по реалізації сумісності з наступними версіями ОС, а також будуть надані критично важливі оновлення безпеки для версій Android строком до 8-10 років після виходу пристрою.

Безперебійна робота акумулятора

Зверніть увагу на те, що корпоративні пристрої мають більший об’єм акумулятора, функцію швидкої заміни та включають спеціальні додатки для контролю заряду, продовжуючи термін служби акумулятора і скорочуючи цикли заряджання. Крім того, додаткові професійні утиліти дозволяють ідентифікувати та виводити з експлуатації акумулятори з відпрацьованим ресурсом до того, як це стане несправністю і не дозволить співробітнику продовжити роботу.

Спеціалізовані аксесуари для бізнес-середовища

Завдяки широкому вибору бізнес-аксесуарів ваші співробітники зможуть адаптувати мобільний комп’ютер відповідно до особливих вимог застосування, а ви зможете зекономити на аксесуарах. Для створення повного рішення доступні різноманітні типи аксесуарів, таких як зарядні станції, ремені, захисні чохли, RFID-насадки.

Налаштування пристроїв

Додаткові функціональні можливості містять у собі масові налаштування для швидкої підготовки пристроїв до робочих задач на підприємстві, режим власника пристрою, розроблений для забезпечення можливості повного управління девайсом на корпоративному рівні, шифрування даних та always-on VPN для забезпечення постійного захисту персональних та корпоративних даних.

Зчитування штрихкодів

Оскільки в звичайному смартфоні немає спеціального рішення для сканування штрихкодів, тоді доведеться придбати насадку для сканування у стороннього виробника або ліцензію на програмне забезпечення стороннього розробника. Сканування за допомогою задньої камери телефону здійснюється повільніше та складніше: користувачам необхідно задіяти обидві руки, щоб вирівняти штрихкод по відношенню до камери телефону.

Сукупна вартість володіння

Скільки дійсно коштуватиме мобільний пристрій? Якщо врахувати потенційні втрати через простої ваших робітників, прискорені цикли заміни пристроїв, покупку додаткових аксесуарів та підтримку, яка необхідна для успішного впровадження пристроїв, реальна вартість мобільного рішення споживчого класу набагато перевищуватиме початкову ціну при покупці пристрою корпоративного класу.

Швидкість ремонту

Для пристроїв, що використовуються на вашому підприємстві, передбачена програма підтримки? Наскільки дорого вона коштує? Вона передбачає повне покриття? Щоб забезпечити безвідмовну роботу ваших пристроїв, необхідно передбачити малі терміни на ремонт, можливості заміни пристроїв з встановленим ПЗ та налаштуваннями, а також повне покриття.

Сумісність з іншими пристроями вашого парку

Як позначиться на вашому підприємстві постійна заміна пристроїв споживчого класу кожні декілька років? Необхідність часто міняти пристрої чи проводити модернізацію призводить до формування змішаного парку пристроїв різних поколінь, що, в свою чергу, позначиться на збільшенні капітальних витрат та ускладненні їх обслуговування.

Сервіс та наявність оригінальних запчастин

Життєвий цикл пристроїв корпоративного класу становить до 10 років, а це значить, що протягом цього терміну ви зможете отримати оригінальні запасні частини для ремонту чи сервісу обладнання. Завдяки сервісним пакетам від виробників ви зможете покривати ремонти та сервісне обслуговування, а для клієнтів, які з різних причин не готові до оновлення операційної системи до останньої версії Android, виробники пропонують програму патчів безпеки.

Навантаження на ІТ-відділ

Новий мобільний комп’ютер підвищить навантаження на ІТ-фахівців вашого підприємства чи навпаки полегшить їхню роботу? Корпоративні інструменти управління забезпечать максимальний контроль за пристроями та їхню безпеку, а інші інструменти спростять та прискорять інтеграцію додатків та пристроїв. Можливість централізовано в дистанційному режимі керувати пристроями полегшує процес оновлення програмного забезпечення та пошук несправностей, завдяки чому знижується навантаження на ІТ-відділ.

Умови використання та стійкість до падінь

Стільникові телефони не можуть забезпечити високі показники ударостійкості та роботи в різних виробничих середовищах, а це означає, що вам частіше доведеться міняти пристрої. Внаслідок цього підвищуються капітальні витрати та витрати на обслуговування, при цьому знижується рівень продуктивності. Лише використовуючи пристрої корпоративного класу ви зможете не боятись перепадів температур, постійних падінь. Крім того, такі пристрої мають спеціалізовані дисплеї, на яких зручно працювати на яскравому сонячному світлі.

Додаткові матеріали

White paper “Покупка мобільного комп’ютера”

Операційна система Android відкриває багато нових можливостей при використанні девайсів, оскільки надає доступ до гігантської екосистеми мобільних додатків, ресурсів та інструментів від сторонніх вендорів програмного забезпечення корпоративного класу. Це відома та зручна для користувачів платформа. На ринку багато пристроїв різних цінових категорій, але які обрати для корпоративного використання?

У запропонованому White paper ми розглянемо лише основні чинники, які слід враховувати під час вибору мобільного пристрою для співробітників. Ви дізнаєтеся, чим пристрої корпоративного класу принципово відрізняються від звичних смартфонів та як їх, у поєднанні з надійною операційною системою та додатковим корпоративним програмним забезпеченням, можна успішно застосовувати для підвищення ефективності роботи працівників. Мобільні рішення нададуть вам унікальні можливості, забезпечивши повну відповідність вашим особливим вимогам та стратегічним завданням вашої організації.

Читати

White paper “Міграція на Android”

Компанія Microsoft, на жаль, не залишила для користувачів мобільних версій ОС Windows іншого вибору, окрім міграції на інші мобільні ОС, наприклад на ОС Android. Ті з користувачів, які не проведуть таку міграцію, матимуть проблеми з безпекою, які притаманні непідтримуваним операційним системам, та знизять функціональні можливості своїх мобільних пристроїв.

Успішна адаптація до змін залежить від того, наскільки швидко ви зможете виконати міграцію на актуальні сучасні мобільні пристрої корпоративного класу – міграція на ОС Android є важливою умовою для прискорення робочих процесів при скороченні трудових затрат. Але навіщо змінювати інфраструктуру, що поки що і так працює? Що робити з програмним забезпеченням, яке написано під мобільну операційну систему Windows? Ми відповіли на ці та на багато інших запитань у нашому White Paper.

Читати

Каталог обладнання Auto-ID

Вам необхідно обрати мобільний комп’ютер корпоративного класу? Ознайомтесь з нашим каталогом обладнання Auto-ID. Мобільні пристрої від передових виробників, які забезпечать максимальну ефективність від ваших інвестицій в автоматизацію бізнес-процесів.

Читати

    Підрахувати проєкт

    Політика конфіденційності
    Я згоден (-на) з політикою конфіденційності та правилами обробки персональних даних