Електронні цінники (Electronic shelf labels) SOLUM

Електронні цінники, або Electronic Shelf Labels (ESL), – нещодавня інновація, яка захоплює сферу роздрібної торгівлі, один магазин за іншим. Електронні цінники від SOLUM дозволяють підприємствам випередити своїх конкурентів та реагувати на великі обсяги інформації набагато швидше. За допомогою кількох кліків з віддаленого сервера тисячі дисплеїв по кількох каналах можуть бути автоматично замінені одночасно без необхідності друку паперових етикеток та залучення до процесу продавців магазину. Серед багатьох інших, одна чудова функція, яку пропонують електронні цінники, — це кращі та ефективніші рекламні кампанії. Зв’язуйтеся зі споживачами та надсилайте точні, цілеспрямовані рекламні пропозиції своїм клієнтам на основі попередніх покупок, історії пошукових систем та активності в соціальних мережах.

Користь від впровадження електронних цінників

Донесення необхідної інформації до покупців

Дані. Інформація. Знання. Електронні цінники SOLUM можуть допомогти Вашій організації передати інформацію конкретним людям у потрібний час. Електронні цінники спроєктовані для забезпечення гнучкого, динамічного та спрощеного процесу обміну інформацією між покупцем та магазином для покращення клієнтського досвіду та стимулювання продажів.

Pick-by-light

Рішення SOLUM Pick-by-Light, яке реалізовано через електронні цінники, розроблено для розв’язання задач з комплектування замовлень та дозволяє збільшити продуктивність співробітників на 50% й точність виконання завдань на 99%. Завдяки комбінації мерехтливих LED-світлодіодів, двох кнопок і зручного мобільного додатку навіть некваліфікованим працівникам не доведеться довго шукати товари.

Управління товарно-матеріальними запасами

Пристосуйтесь швидко до ринкового попиту, який регулярно змінюється та уникайте ситуацій з відсутністю необхідних товарів на полицях. Управління ТМЦ з електронними цінниками потребує менше часу, ніж традиційний процес інвентаризації та поповнення запасів. Автоматизована система дозволить отримувати інформацію про товарні залишки в режимі реального часу.

Управління строками зберігання товарів

Зменшення списань. Підвищення довіри клієнтів. Збільшення прибутку. Основні переваги, які отримає Ваш бізнес від впровадження системи регулювання строків придатності за допомогою електронних цінників SOLUM. Завдяки інтуїтивно зрозумілому дашборду, двом кнопкам та багатосторінковому дисплею, електронний цінник є ключем до оптимізованого, data-driven управлінню строків придатності.

Залучення клієнтів до взаємодії

Залучіть Ваших клієнтів до інтерактивної взаємодії з товаром, одночасно підтримуючи продуктивність та ефективність співробітників за допомогою електронних цінників. Впровадження автоматизованого рішення підвищить рівень інформованості покупця про товар і, таким чином, підвищить продажі. Цінники SOLUM збирають та передають дані про здійснені операції, дозволяючи отримати більше інформації про поведінку Ваших клієнтів.

LED-індикація

Постійне інформування Ваших клієнтів та персоналу має життєво важливе значення для досягнення оперативної ефективності. Увімкніть керовану в режимі реального часу LED-світлодіодами комунікацію з SOLUM. З налаштовуваними 7-колірними LED (Red, Yellow, Green, Blue, Sky Blue, White, Purple) Ви зможете отримувати попередження, комунікувати з клієнтами та направляти до конкретної полиці з товаром в магазині.

NFC комунікація

Забезпечте просту безконтактну комунікацію клієнтів та працівників магазину з товаром завдяки NFC. Починаючи з безготівкових платежів, відстеження активів чи контролю відвідуваності, функція NFC в електронних цінниках SOLUM є ключем до того, щоб спростити бізнес-процеси. Така взаємодія покращує клієнтський досвід, раціоналізує операції та збільшує об’єм продажу товарів.

Визначення точної геолокації

Використовуйте переваги геолокації в режимі реального часу: електронні цінники SOLUM охоплюють інтеграцію з різними API та базами даних карт та забезпечують гнучку імплементацію Location Based Services у будь-який бізнес. Використовуючи можливості SOLUM LBS, ви зможете розміщувати персоналізовану рекламу клієнтам. Це допоможе залучити більше потенційних клієнтів, які можуть купити пропоновані вами товари.

Не впевнені чи підійде рішення для Вашого підприємства?

Замовте демо-обладнання та переконайтеся в якості електронних цінників від SOLUM.

Написати

SOLUM

SOLUM, дочірня компанія Samsung, має 45-річний досвід роботи з технологіями та пристроями бездротового зв’язку. Технічна перевага SOLUM у поєднанні з перевіреною якістю продукції дозволяє бути світовим лідером у галузі технологічних інновацій Electronic Shelf Labeling (ESL). SOLUM запустила численні інновації в галузі ESL і була першою компанією, яка запропонувала ESL на основі технології ePaper в 2010 році. Також були першою компанією, яка розгорнула центральну серверну систему, щоб допомогти компаніям зменшити витрати на інфраструктуру.

Більше того, є єдиним постачальником ESL з власними виробничими потужностями, що дозволяє скоротити час розробки, підтримувати високий рівень контролю якості, оптимізувати систему ланцюжка поставок і, найголовніше, максимізувати конкурентоспроможність за витратами.

SOLUM постійно розробляє нові продукти та рішення. Компанія значно покращила якість та створила додаткові функції на ESL за останні десять років. Вступаючи в нове десятиліття, з гордістю пропонують інноваційні рішення для маркування полиць, розроблені та оптимізовані для подальшого підвищення ефективності, підключення та загальної прибутковості роздрібних і промислових операцій.

Ключові особливості електронних цінників SOLUM

Термін експлуатації батарейки 10 років

За останні 20 років загальний очікуваний термін експлуатації ESL становив 5 років. Але SOLUM вдалося збільшити термін експлуатації електронних цінників до неперевершених 10 років.

2 програмовані кнопки на кожному ціннику

Програмовані кнопки можуть бути пов’язані з виконанням різних дій – від надання допомоги з боку служби підтримки споживачів до завершення процесу комплектування замовлень.

Довершений естетичний дизайн

Електронні цінники мають абсолютно новий зовнішній вигляд — гладкий і простий — надаючи сучасного вигляду преміум-класу будь-якому місцю, де б ви їх не розмістили.

NFC комунікація з вашими клієнтами

Вбудовані можливості NFC дозволяють здійснювати мобільні платежі (самостійне оформлення замовлення), посилатися на веб-сайт вашої компанії в Інтернеті та завантажувати цифровий купон.

У 10 разів більша швидкість оновлення

3000 цінників можна оновити протягом 5 хвилин за допомогою одної базової станції SOLUM. Це означає, що для оновлення одного цінника потрібно 0,1 секунди. Це робить SOLUM в 10 разів швидшим у порівнянні з іншими ESL.

Сервіс визначення місцезнаходження (LBS)

Завдяки технології RFID електронні цінники SOLUM можуть підтримувати визначення місцезнаходження. Ця функція дозволяє автоматично визначати локацію та будувати навігацію до продукту.

Дизайн, що налаштовується під бренд

Справжня краса SOLUM в тому, що цінник можна забрендувати. З SOLUM Ви можете використовувати кольори, візерунки та логотип компанії. Саме це ми називаємо брендингом.

Комунікація та оновлення без перешкод

SOLUM використовують більше 60 радіочастотних каналів (у той же час конкуренти пропонують лише 11~16 доступних каналів). Це означає, що вибрати канали зв’язку у разі перенавантаженого WIFI набагато простіше.

7-колірні LED світлодіоди для індикації

SOLUM дозволяють використовувати безперервний блимаючий світлодіод з рекламною метою, для зручної навігації та пошуку товарів. Доступно 7 кольорів: Red, Yellow, Green, Blue, Sky Blue, White, Purple.

Захисне скло для збільшення довговічності

Електронні цінники можуть зламатися з багатьох причин. Але нове захисне покриття для екрану збільшує їх довговічність до 80% — (воно витримує удари до 323 кг/м/кв.м), що робить ESL захищенішим від потенційних небезпек.

Відображення інформації до 7 сторінок

Від фактів про харчову цінність до термінів придатності та попереджень про алергію — цю інформацію можна завантажити на цінник. Використовуючи кнопки, покупці можуть переглядати різні сторінки для отримання даних.

Захист від води та бруду IP67

Цінник повністю захищений від води та пилу. Ви можете покласти його куди завгодно, мокрим або сухим. Він витримує різну температуру в рибних, м’ясних або садових відділах і витримує до 30 хвилин у воді.

Повна система герметизації електронних цінників

Екран також повністю закритий, щоб кольори дисплея не вицвітали або висихали, а це означає, що ваш дисплей може довше зберігати насичений колір.

Висока роздільна здатність дисплею

Роздільна здатність дисплеїв SOLUM була підвищена на 20%: тепер чіткий дисплей має 184 dpi для 1.6-дюймового дисплея і 145 dpi для 2.9-дюймового.

Система легкого монтажу та демонтажу

Для встановлення вам не знадобляться інші інструменти. Просто скористайтеся засобом для зняття від SOLUM, щоб демонтувати цінники з полиць.

Легка заміна батарейки в кожному ціннику

Кожен цінник поставляється з батарейкою, яку можна замінити вручну самостійно замість того, щоб надсилати весь пристрій до центру RMA.

Не впевнені чи підійде Вам обладнання? Не переплачуйте за непотрібні функції! Залиште заявку або зв'яжіться з нами для консультації з технічним фахівцем, який підбере рішення конкретно під ваші завдання.

Залишилися запитання? Потрібно більше інформації про електронні цінники від SOLUM? Перегляньте каталог та дізнайтеся:

 • Як працюють електронні цінники (ESL)? Навіщо їх впроваджувати? Сценарії використання.
 • Електронні цінники Newton: ключові особливості та технічні характеристики.
 • Електронні цінники Newton 4-Color: технічні характеристики.
 • Електронні цінники Newton 7-Color: технічні характеристики.
 • Інтерактивні панелі Newton Touch: ключові особливості та технічні характеристики.
 • Базова станція Newton: технічні характеристики.
 • Програмне забезпечення Aims: Aims site, Aims cloud, Aims SaaS.
 • Аксесуари для електронних цінників.
 • Референси.
Читати

Електронні цінники SOLUM вже встановили

Рішення доповненої реальності ZEBRA (Augmented Reality)

Для забезпечення роботи рішення доповненої реальності синхронізуються мобільний комп’ютер з наголовним дисплеєм та сканером – кільцем. Після синхронізації пристроїв ваші співробітники отримають у своє розпорядження ефективне рішення, яке дозволить перейти на принципово новий рівень продуктивності. Доповнена реальність дозволяє виконувати завдання швидко та безпомилково, при цьому залишає руки вільними.

Далі

Рішення для дотримання соціальної дистанції та відстеження ланцюжка контактів

Рішення Zebra MotionWorks Proximity не тільки допомагає запобігти поширенню інфекції, але і дає підприємствам можливість пов’язувати співробітників з їх ID або іншими унікальними ідентифікаторами. Рішення поєднує в собі відстеження ланцюжка контактів співробітників з оповіщенням на рівні користувача про перевищення допустимої соціальної дистанції, що дозволяє виключити перехресне зараження і дає можливість відстежити з ким контактував носій.

Далі

  Підрахувати проєкт

  Політика конфіденційності
  Я згоден (-на) з політикою конфіденційності та правилами обробки персональних даних