промышленная маркировка

Маркувальне обладнання

За багаторічний досвід роботи в портфелі нашої компанії багато рішень на базі маркувального обладнання. Ми пропонуємо комплекс по установці та впровадженню маркувального обладнання, а також подальший його супровід.

каталог

markirovochnoe_oborudovanie

Автоматичне етикетування 

Аплікатори для маркування друкарськими етикетками, стікерами та акцизними марками. Принтери − аплікатори «print and apply» використовуються для маркування коробів, ящиків та палет.

маркировка промышленная

Каплеструйне маркування REA JET 

Каплеструйне маркування дозволяє наносити логотипи та цифро-літерну інформацію на різні типи поверхонь. А роздільна здатність такого маркування, відповідає вимогам практично всіх видів промисловості.

ПОСЛУГИ

Підбір та постачання

Інсталяція та запуск

Обслуговування та ремонт

Сервісні контракти

Резервний фонд обладнання

партнери

REA JET

  • REA JET розробляє системи безконтактного промислового маркування й кодування для різних поверхонь. Каплеструйні принтери дозволяють наносити маркування з високою роздільною здатністю, а також великі символи з висотою друку до 14 см.
  • Sytecs − офіційний партнер компанії REA JET в Україні
  • Детальніше rea-jet.com

Label-aire

  • Label-aire − провідний американський виробник аплікаторів і маркувальних комплексів, який присутній на ринку понад 50 років. Компанія розробила і запатентувала систему повітряного перенесення етикетки. В асортименті компанії великий вибір обладнання для автоматичного маркування.
  • Sytecs − прямий партнер компанії Label aire
  • Детальніше www.label-aire.com

Підрахувати проект

Політика конфіденційності
Я згоден (-на) з політикою конфіденційності та правилами обробки персональних даних