Логістика

Логістика і склад – одна з основних сфер, де застосовуються рішення нашої компанії. У даній галузі, як правило, працюють універсальні технології, які розроблялися на основі світової практики та досвіду автоматизації логістичних підприємств. Першими важливим фактором розробки рішень для логістики виступає якісне обладнання, другим, але не менш важливим фактором, є кастомізація і впровадження даного обладнання на логістичних процесах, а також подальша підтримка його безперебійної роботи. При якісній комплексній інтеграції обладнання в логістичні процеси вирішується ряд ключових завдань підприємства.

01
02
03
04
Простежуваність переміщення

Можливість визначити місце розташування в режимі реального часу – одне з ключових завдань, яке стоїть перед більшістю підприємств транспортно-логістичної сфери.

Точність

В умовах великої конкуренції точність в побудові маршрутів, визначення пункту призначення і дотриманні термінів виконання доставки – є основними перевагами компанії перед конкурентами.

Швидкість виконання операцій

Скорочення термінів обробки замовлень і доставки товарів кінцевим споживачам в сучасних умовах підвищує конкурентоспроможність компанії на ринку.

Оптимізація використання ручної праці

Логістичні рішення спрямовані на зниження участі людських ресурсів в процесах, де це можливо, для зниження навантаження на персонал і оптимізацію використання робочого часу.

Наша компанія має великий практичний досвід в оптимізації складської логістики, 3PL комплексів і кур’єрських компаній. З точки зору комплексних рішень, у нашій компанії є весь набір необхідних компонентів для розробки та інтеграції рішень будь-якої складності: якісне обладнання, готові налагоджені технології і програмні продукти, а також команда професіоналів. Виходячи з цього, ми пропонуємо велику кількість універсальних і унікальних рішень для автоматизації у сфері логістики.