Мобільна обробка даних

Швидкість і точність у зборі та передачі інформації – ключовий фактор ефективності бізнес-процесів. Використання мобільних комп’ютерів сприяє швидкій та безпомилковій обробці даних, а також їх передачі в режимі реального часу. В сучасних умовах мобільний комп’ютер enterprise класу стає незамінним атрибутом незалежно від сфери діяльності.

 Переваги

Скорочення часу виконання операцій

Використання мобільних комп’ютерів дозволяє скоротити кількість операцій, тим самим збільшуючи KPI як окремого співробітника, так і ефективність бізнесу в цілому. Витрати часу на виконання деяких функцій зводяться до мінімуму.

Спрощення процесу контролю

Передача даних в режимі реального часу сприяє спрощенню процесу контролю, в разі виникнення помилок чи збоїв термін реакції значно зменшується, з’являється можливість виправити помилку до виникнення наслідків.

Зменшення кількості помилок

За допомогою зниження впливу людського фактора, кількість помилок зводиться до мінімуму.

Автоматизація процесів в цілому

Використання мобільних комп’ютерів – «перехід на новий рівень» управління підприємством. За допомогою даної технології оптимізуються як окремі процеси, так і підвищується продуктивність підприємства в комплексі.

Sytecs пропонує професійний консалтинг у виборі оптимальної моделі терміналів та їх подальшої інтеграції в WMS і ERP системи:

  • Проаналізувавши завдання і процес, на якому буде використовуватися пристрій, ми зможемо максимально точно визначити параметри потужності, відповідний скануючий модуль, форм фактор та додаткові параметри комп’ютера.
  • Виходячи з умов експлуатації визначення оптимального рівня захищеності пристроїв (клас IP). Після позначення фізичних параметрів визначається операційна система пристрою. Вибір ОС – важлива складова процесу автоматизації та подальшої інтеграції пристрою.

У Вас є завдання, яке необхідно вирішити? Ознайомтеся з каталогом обладнання для автоматичної ідентифікації продукції, групової тари або палет.

Читати