промышленный компьютер на погрузчик

Промислові комп’ютери

Промислові комп’ютери призначені для використання в складних умовах експлуатації. Ми пропонуємо широкий асортимент терміналів на навантажувач, за допомогою якого оператор завжди має доступ до інформації в режимі реального часу, а за допомогою ручного сканера штрих-кодів підключеного до комп’ютера можна сканувати штрих-коди на товарах, які знаходяться безпосередньо на полицях, не залишаючи навантажувач, тим самим спрощуючи та прискорюючи робочі процеси (інвентаризація, комплектація, відвантаження і приймання товару та інше).
У нашому портфоліо також представлені моноблочні комп’ютери промислового класу. До основних ключових переваг промислових комп’ютерів відносяться клас захисту IP65-IP67, тач скрін, який дозволяє працювати в рукавичках, цілісний корпус з металу, який захищає пристрій від потрапляння вологи та пилу.

каталог

Промислові комп’ютери

Промислові комп’ютери призначені для використання в складних умовах експлуатації.

ПОСЛУГИ

Підбір та постачання

Інсталяція та запуск

Обслуговування та ремонт

Сервісні контракти

Резервний фонд обладнання

партнери

Sytecs

  • MT7000 – індустріальний моноблочний комп'ютер, від компанії Sytecs. Проаналізувавши потреби ринку і клієнтів наші фахівці розробили даний пристрій для використання в якості стаціонарної робочої станції в найскладніших промислових умовах.
Zebra_640_280

Zebra

  • Zebra глобальна корпорація з широким портфоліо рішень на базі обладнання для автоматичної ідентифікації та штрихкодування. Рішення Zebra ґрунтуються на простежуваності товарів і послуг в режимі реального часу.
  • Sytecs − Premier Solution Partner компанії Zebra Technologies.
  • Детальніше на сайті виробника www.zebra.com

Honeywell

  • Компанія Honeywell одна з лідерів по створенню рішень для автоматичної ідентифікації та простежуваності продукції та товарів, забезпечення високої якості послуг і організації максимально ефективних бізнес процесів. Під брендом Honeywell після злиття також випускається обладнання Intermec і Datamax O'neil.
  • Sytecs Gold партнер Honeywell
  • Детальніше www.honeywellaidc.com

Advantech

  • Advantech – один з лідерів індустрії з виробництва моноблочний комп'ютерів промислового класу. У портфоліо компанії великий вибір моделей для різних процесів з різним рівнем захищеності, розмірів дисплея і форм фактором. Асортимент Advantech відповідає потребам бізнес-процесів незалежно від сфери експлуатації.
  • Sytecs – партнер Advantech
  • Детальніше www.advantech.eu

Підрахувати проект

Політика конфіденційності
Я згоден (-на) з політикою конфіденційності та правилами обробки персональних даних