Промисловість

Автоматизацію промислової галузі, незалежно від специфіки виробництва (важка промисловість, харчове виробництво, легка промисловість), об’єднує ряд завдань, які лягають в основу наших рішень для даного сектора. Промислові рішення ґрунтуються на мінімізації ручної праці й впливу людського фактора і спрямовані на скорочення кількості помилок, простоїв і збоїв. Рішення для промисловості, як правило, самі трудомісткі, дорогі та розраховані на тривалий термін експлуатації, а також завжди впроваджуються в комплексі з іншими технологічними процесами на підприємстві.

01
Автоматизація

Рішення для промисловості базуються на мінімізації ручної праці та людського втручання. Такі технологічні процеси як маркування, зчитування і передача інформації, транспортування й упаковка продукції вимагають максимальної точності, швидкості та відсутності помилок, цих цілей можна досягти шляхом автоматизації.

02
Простежуваність

Доступність інформації в режимі реального часу. Ми допомагаємо налагодити технологічні процеси так, щоб переміщення сировини, матеріалів, готової продукції та упаковок з товаром можна було відстежити і проконтролювати на всіх етапах, починаючи від запуску у виробництво і до моменту реалізації готової продукції.

03
Комплексність

Рішення для промисловості повинні інтегруватися в існуючі логістичні та управлінські процеси, тим самим доповнювати і оптимізувати діяльність підприємства в цілому.

Промисловість – одна з основних галузей, в якій зосереджена діяльності нашої компанії. За багаторічний досвід роботи ми реалізували десятки успішних проектів у виробничому секторі. Фахівці нашої компанії можуть оцінити виробництво в цілому і розробити комплексне рішення по автоматизації підприємства, або провести аудит окремого процесу і розробити рекомендації для підвищення його ефективності за допомогою професійного підходу і високоякісного обладнання.