Автоматична ідентифікація

Класична технологія, в основі якої лежить сканування штрих-кодів. Впровадження штрихкодування в бізнес-процесах сприяє підвищенню ефективності обробки інформації. Підвищується швидкість введення та обліку даних, а також знижує ризик виникнення помилок.

 Переваги

Скорочення часу операцій

Термін виконання операцій скорочується з декількох годин до лічених хвилин, тим самим робочий час співробітників компанії використовується більш ефективно.

Зниження затрат

Всупереч вартості деяких моделей сканерів, знижуються витрати в довгостроковій перспективі. Після впровадження автоматичної ідентифікації в бізнес-процесах, кількість паперових носіїв скорочується на 90%, підвищується продуктивність роботи співробітників, за той же проміжок часу оператор виконує більшу кількість операцій, тим самим збільшуючи загальні показники діяльності підприємства.

Спрощення процесу контролю

Шляхом автоматизації ведення та обліку даних, процес менеджменту стає простішим та ефективнішим.

Зменшення кількості помилок

Завдяки мінімізації ручного введення інформації в систему і зменшення впливу людського фактора, кількість помилок зводиться до мінімуму.

Сканування штрих-кодів, замість ручного введення, допомагає значно заощадити час, тим самим підвищуючи ефективність роботи співробітників і якість виконання операцій. Залежно від галузі та процесу в яких впроваджується технологія автоматичної ідентифікації, використовуються різні типи сканерів.

Sytecs пропонує готові рішення на базі технології автоматичної ідентифікації, які раніше успішно впроваджувалися на ринку.

Ми можемо розробити унікальне рішення, яке будемо максимально відповідати потребам ваших бізнес – процесів.

У Вас є завдання, яке необхідно вирішити? Ознайомтеся з каталогом обладнання для автоматичної ідентифікації продукції, групової тари або палет.

Читати