друк та штрихкодування

Впровадження даної технології дозволяє підвищити ефективність процесу обробки і передачі даних, прискорити доступ до ключової інформації без додаткових маніпуляцій.

Друк і штрихкодування – універсальна технологія, яка застосовується у всіх галузях незалежно від розмірів і доходів підприємства.

 Переваги

Презентабельність

Маркування готової продукції або партії товару етикеткою, яка витримана в єдиному стилі підкреслює рівень і професіоналізм компанії в порівнянні з надрукованими на А4 накладними або написаним від руки описом.

Зниження затрат  

Вартість термо- або термотрансферного друку на принтері етикеток нижче, ніж друк на лазерному або струменевому принтері. Надруковані термотранспортним методом етикетки більш стійкі та не схильні до впливу навколишнього середовища, таким чином знижується ризик втрати даних.

Спрощення процесу контролю

За допомогою маркування сировини, матеріалів, готової продукції або вантажу спрощується процес контролю, знижується кількість браку на виробництві або ризик втрати вантажу в логістиці, спрощується процес інвентаризації та переоцінки в роздрібній торгівлі стає на багато простішим і ефективнішим.

Зниження кількості помилок

Друк етикеток і подальше маркування знижує кількість помилок в бізнес-процесах, тим самим робить їх більш ефективними.

Залежно від обсягів друку, умов експлуатації та специфіки процесу використовуються різні типи обладнання, ключові фактори для вибору правильного обладнання:

  • Умови експлуатації. Залежно від умов експлуатації визначається ергономіка і фізичні характеристики принтера.
  • Обсяг друку. Виходячи з навантаження на принтер визначається його клас: настільний, напівпромисловий або промисловий.
  • Сфера застосування. Залежно від процесу, де буде експлуатуватися принтер, визначається форм-фактор, настільні – для процесів, де робочий простір обмежений, промислові та напівпромислові для складних умов експлуатації, мобільні – для процесів, де друк етикеток вимагає максимальної оперативності.

У Вас є завдання, яке необхідно вирішити? Ознайомтеся з нашим каталогом обладнання для нанесення маркування на одиничні продукти або на групову тару і палети.

Читати