RFID 

RFID – універсальна технологія, що застосовується у всіх сферах, комплексно вирішує багато завдань, які ставляться на підприємстві. Впровадження радіочастотної ідентифікації – це комплекс з складних компонентів, вибір яких передбачає глибокий аналіз всіх особливостей процесу, на якому вона буде впроваджуватися. Головні завдання, які допомагає вирішити радіочастотна ідентифікація – простежуваність товарів і компонентів, контроль доступу, контроль над переміщенням, облік товарів, компонентів, сировини і т.п.

 Переваги

Простежуваність

За допомогою RFID можна відстежити переміщення товарів, компонентів, інвентарю, а також чітко визначити їх місце розташування в режимі реального часу.

Контроль пересування

Якщо транспортний засіб оснащено RFID міткою, за допомогою зчитувачів можна визначити коли воно приїхало або покинуло підприємство, який вантаж був всередині і інші деталі. Тим самим скорочується ризик втрати вантажу.

Спрощення системи контролю

За допомогою RFID технологій процес контролю над окремими процесами підприємства стає простішим та ефективнішим.

Зниження кількості помилок

За допомогою мінімізації ручного введення, обробки і обліку інформації, кількість помилок зводиться до мінімуму.

RFID активно застосовується в логістиці, рітейлі, агропромисловому комплексі, а також на виробництвах.
Для впровадження RFID технології необхідно:

1. Оцінити процес і чітко сформулювати завдання.

2. Визначити зону дії, дальність зчитування і частоту.

3. Виходячи з того, на що буде кріпиться мітка і радіусу дії визначити форм фактор RFID мітки і тип частот (UHF або HF / NFC).

4. Виходячи з процесу і цілей визначаємо форм фактор і вид RFID зчитувача.

5. Розробляємо програмну частину.

Компанія Sytecs пропонує якісний аудит підприємства з точки зору впровадження радіочастотної ідентифікації на підприємстві або в окремих бізнес-процесах. Виходячи з результатів аудиту, наша команда зможе підібрати максимально відповідні компоненти від провідних світових виробників, а технічна команда імплементує та налаштує роботу до найменших деталей.

У Вас є завдання, яке необхідно вирішити? Ознайомтеся з каталогом обладнання для автоматичної ідентифікації продукції, групової тари або палет.

Читати

 Каталог