motionworks-proximity

Дотримання соціальної дистанції та простежуваність ланцюжка контактів

Рішення Zebra MotionWorks Proximity не тільки допомагає прискорити виконання операцій і запобігти поширенню інфекції, але і дає підприємствам можливість пов’язувати співробітників з їх ID або іншими унікальними ідентифікаторами. Корпоративне рішення поєднує в собі відстеження ланцюжка контактів співробітників з оповіщенням на рівні користувача про перевищення допустимої соціальної дистанції, що дозволяє виключити можливість перехресного зараження співробітників вірусними інфекціями і дає можливість точно відстежити з ким контактував носій. Zebra MotionWorks Proximity працює в хмарних пристроях з підтримкою Wi-Fi® і Bluetooth®, не вимагає розробки нової інфраструктури і розгортається віддалено, щоб допомогти вам швидше і безпечніше повернутися до роботи.

Сповіщення про порушення дистанції

Звукові та / або вібраційні оповіщення допомагають співробітникам запобігти порушенню допустимої дистанції.

 • Якщо співробітники перебувають у безпосередній близькості (~ 2 м) протягом хвилини – видається попередження про порушення дистанції.
 • Після цього кожну наступну хвилину видається ще одне попередження про наближення, яке стає більш наполегливим.
 • Три попередження про недотримання дистанції протягом 5-хвилинного періоду вказують на те, що подія зближення було зареєстровано.
 • Якщо співробітники збільшують дистанцію до третього оповіщення про зближення – подія не реєструється.
 • Унікальний алгоритм Zebra зводить до мінімуму помилкові оповіщення при коротких зустрічах і фокусується на підвищених ризиках впливу через близьку дистанцію протягом тривалого часу.
оповещение-о-нарушении-дистанции
соблюдение-социальной-дистанции

Дотримання соціальної дистанції

Інструмент, який забезпечить керівникам можливість контролювати дотримання норм соціального дистанціювання серед працівників підприємства.

 • Алгоритми додатку на мобільних пристроях збирають дані про точне розташування і дистанції між співробітниками (включаючи тривалість контакту).
 • Додаток генерує в системі подію про перевищення допустимої дистанції більше, ніж на 5 хвилин.
 • Дані з історії подій порушень допустимих норм соціальної дистанції надходять у звіти про простеження ланцюжка контактів кожного пристрою, який перед початком робочої зміни проходить процес дезінфекції та закріплюється в системі за конкретним співробітником.

Відстеження ланцюжка контактів

Надає керівникам необхідні інструменти для відстеження ланцюжка контактів конкретного співробітника за кожну робочу зміну.

 • Компонент Zebra MotionWorks Proximity надає звіт про факти порушення соціальної дистанції для визначення можливого контакту зі співробітником, якщо він підозрюється або має позитивний результат на вірусну інфекцію.
 • Автоматизоване рішення дозволяє організаціям виконувати з високою точністю урядові / регіональні рекомендації, заощаджуючи час і ресурси.
 • Дозволяє вжити негайні дії, щоб перервати поточну передачу і знизити ризик подальшого розповсюдження інфекції на підприємстві.
 • Забезпечує відстеження декількох рівнів контактів співробітників, включаючи тривалість, дату і мітки часу контакту.
определение-цепочки-контактов

Пристрої

zebra-tc20-tc25

TC20/TC25

zebra-tc51-zebra-tc56

TC51/TC56

zebra-tc52-zebra-tc57

TC52/TC57

zebra-tc70x

TC70x

zebra-tc72

TC72/TC77

MC3300

MC9300

EC30

Рішення доповненої реальності ZEBRA

Для забезпечення роботи рішення доповненої реальності синхронізуються мобільний комп’ютер з наголовним дисплеєм та сканером – кільцем. Після синхронізації пристроїв ваші співробітники отримають у своє розпорядження ефективне рішення, яке дозволить перейти на принципово новий рівень продуктивності. Доповнена реальність дозволяє виконувати завдання швидко та безпомилково, при цьому залишає руки вільними. 

Далі

Не впевнені чи підійде Вам обладнання? Не переплачуйте за непотрібні функції! Залиште заявку або зв'яжіться з нами для консультації з технічним фахівцем, який підбере рішення конкретно під ваші завдання.

  Підрахувати проєкт

  Політика конфіденційності
  Я згоден (-на) з політикою конфіденційності та правилами обробки персональних даних