Передача даних голосом

Голосове управління складом – інноваційна технологія, котра в більшості випадків успішно замінює класичні складські технології, засновані на використанні терміналів збору даних і сканерів штрих-кодів. Впровадження технології сприяє підвищенню точності, продуктивності та ефективності складських операцій.

 Переваги

Підвищення продуктивності на 35% і точності комплектації замовлень практично на 100%.

Якісно новий рівень оптимізації процесів складання і комплектації замовлень, крос-докінгу, інвентаризації, упаковки і відправки замовлень, доукомплектації, а також вихідного контролю.

Мінімальні витрати на навчання персоналу, оптимальне рішення для сезонних працівників.

Одне рішення для кількох процесів одночасно.

Для впровадження передачі даних голосом (pick by voice) необхідно провести комплексний аудит бізнес-процесу, на якому передбачається використання технології, а також оцінити ключові фактори, на підставі яких буде прийматися рішення:

  • Кількість помилок при використанні існуючих технологій.
  • «Ціна помилки». Втрати, які несе компанія.
  • Кількість зон комплектації замовлення.
  • Кількість операцій для комплектації одного замовлення.
  • Середня кількість замовлень, яке комплектується за зміну.
  • Точність комплектації замовлень.

Sytecs пропонує повний аудит вашого підприємства і оцінку ROI після впровадження технології передачі даних голосом, унікальне ПО для вашого підприємства, а також повну інтеграцію в існуючі WMS і ERP системи.

З початку 2018 наші фахівці отримали авторизацію від лідируючої компанії MCL, яка є лідером в розробці і впровадженні Voice технології.