каплеструйне маркування REA JET

Безконтактне каплеструйне маркування підходить для нанесення штрих-кодів, логотипів і цифро-буквеної інформації на вбираючі і пористі поверхні. Максимальна висота друку каплеструйних принтерів залежить від технології та Ваших виробничих потреб. Системи безконтактного краплеструменевого маркування мають модульну структуру компонентів, тому мають високий ступінь гнучкості і адаптивності до існуючої виробничої лінії. Більше нема потреби вибирати між якістю відбитка і його розміром.

 Переваги

Безконтактне каплеструйне маркування

Відстань від голівки каплеструйного принтера до продукції може становити до 40 мм, що дозволяє застосовувати системи в Ваших цілях у всіх галузях.

Розумна витрата чорнил

Технологія Dot size control задає необхідний розмір крапель для економного використання краплеструйним маркувальником чорнила і витратних матеріалів.

Модульність компонентів

Системи краплеструменевого маркування REA JET складаються з окремих модулів: контролера (або терміналу введення даних), друкуючої голівки і блоку подачі чорнила. Це дозволяє “зібрати” каплеструйний принтер як конструктор саме під Ваші вимоги та виробничі можливості.

Технологія Plug & Print

Завдяки модульності компонентів відбувається швидка заміна елементів, що виключає тривалий дорогий простий виробництва. Каплеструйний маркувальник легко вбудовується в існуючу виробничу лінію або інтегрується в шафу управління.

Sytecs – офіційні представники німецької компанії REA SYSTEME в Україні. Підрозділ REA JET, що відповідає за промислове безконтактне кодування і маркування, створює каплеструйні принтери для використання у всіх галузях.

Широкий асортимент чорнила і витратних матеріалів дозволяє застосовувати каплеструйні маркувальники REA JET на всіх типах поверхонь. Чорнила і фарби були розроблені спеціально під ці каплеструйні принтери, тому REA JET гарантують безперебійну роботу і довговічність систем при використанні сертифікованих витратних матеріалів. Оптимальна консистенція чорнила дозволяє економно витрачати їх і виключають забивання сопел, що, безсумнівно, могло б привести до ремонтів або виходу друкуючих голівок з ладу.

каплеструйная маркировка REA JET

У Вас є завдання, яке необхідно вирішити? Ознайомтеся з нашим каталогом обладнання для нанесення маркування на одиничні продукти або на групову тару і палети.

Читати