Крупносимвольне маркування

Large Character Inkjet Printer (DOD)

Крупносимвольне маркування REA JET DOD

Вимоги до виробників постійно ростуть і зараз для того, щоб залишатися лідерами галузі в конкурентному середовищі, необхідно постійно покращувати якість товарів і автоматизувати ключові виробничі процеси, одним з яких є маркування. Саме для автоматизації специфічних галузевих завдань і була розроблена каплеструйна система крупносимвольного маркування REA JET DOD. 

 Переваги

Крупносимвольне маркування

Друкуючі голівки мають максимальну висоту друку до 140 мм і можуть бути оснащені 7, 16 або 32 соплами. До одного контролера можна під’єднати декілька друкуючих головок, завдяки модульності компонентів висота друку може досягати 700 мм.

Адаптивність до галузевої специфіки

REA JET DOD позволяет наносить маркировку на расстоянии до 40 мм от печатающей головки до товара. При этом длина кабеля от контроллера до головки может достигать 10 м, что позволит зафиксировать ее именно в том месте, в котором требует Ваша уникальная производственная линия.

Більша продуктивність

Продуктивність нанесення промислового маркування REA JET DOD має показник 600 м / хв, при цьому якість відбитка залишається на досить високому рівні, що дозволяє наносити навіть штрих-код або QR-код.

Робота в важких промислових умовах

Клас захисту IP65 забезпечує обладнанню безперебійну роботу в умовах великого скупчення пилу або бруду. Підходить навіть для виробництва будматеріалів і деревообробної промисловості.

Робота в умовах різкого перепаду температур

Крупносимвольна система маркування буде працювати навіть при – 5 ° С. Максимально допустима температура для комфортної роботи + 40 ° С.

Крупносимвольне маркування з використанням систем REA JET DOD може застосовуватися у всіх галузях промисловості, а роздільна здатність друку відповідає вимогам практично всіх промислових маркувань. Ці системи оснащені друкуючими голівками з 7, 16 або 32 соплами з висотою друку до 140 мм на 1 голівку. Для великого відбитка можна комбінувати кілька друкувальних головок.

Системи крупносимвольного маркування прості та надійні в експлуатації, а, завдяки модульному виконанню всіх компонентів систем, мають високий ступінь гнучкості й адаптивності до індивідуальних виробничих процесів на підприємстві.

каплеструйная крупносимвольная маркировка

ЯКІ ВИГОДИ ВИКОРИСТАННЯ rea jet dod?

  Простий сервіс

Система крупносимвольного маркування REA JET DOD не оснащена елементами, які підлягають систематичній заміні після закінчення певного терміну експлуатації. Все що необхідно – це стежити за датчиком рівня чорнила і поповнювати його. А технологія REA Purge & Clean забезпечить швидке очищення сопел натисканням кнопки, виключаючи при цьому складний процес промивки друкуючої голівки розчинниками.

  Адаптивність до виробничої лінії

Модульне виконання легко вбудовується в існуючу виробничу лінію без необхідності що-небудь міняти в ній. А швидкий процес інсталяції зведе до мінімуму виробничий простій при первинному монтажі обладнання або при заміні будь-якого компонента.

  Розумна витрата чорнил 

З технологією Dot Size Control можна задати необхідний розмір краплі для економного використання витратних матеріалів. У той же час ефективна циркуляція чорнила в системі забезпечить постійну готовність принтера до друку і не дозволить фарбі засохнути після простою.

REA JET DOD крупносимвольный маркиратор
  Ергономічність системи

Каплеструйне маркування здобуло свою популярність шляхом того, що багато в чому спростило процес маркування. Більше нема потреби встановлювати цілий «етикетувальний комплекс» з декількома видами обладнання. Для отримання якісного стійкого маркування достатньо всього однієї маркувальної системи, яка вбудовується у вже існуючу виробничу лінію.

  Інтуїтивно зрозуміла експлуатація

Для того, щоб призначити маркування нема потреби спеціально навчати інженерів, оскільки воно задається через графічний користувальницький інтерфейс, який перед запуском процесу нанесення дозволить побачити максимально докладно як буде виглядати маркування.

  Широкий асортимент чорнил

Використовуючи оригінальні чорнила та фарби, ми гарантуємо Вам надійну безперебійну роботу наших систем. Понад 400 стандартних і спеціальних чорнил задовольнить виробничі вимоги кожного клієнта, навіть якщо це стійке маркування на маслянистих поверхнях.