маркування у високій роздільній здатності REA JET HR

Маркировка в высоком разрешении REA JET HRREA JET HR

Технологія HP TIJ (Thermal Ink Jet)

В силу більш високих запитів до безпеки продуктів і нових вимог законодавства, складність маркування постійно зростає. Уже недостатньо нанести дату виробництва звичайним маркувальником. Маркування повинно містити в собі набагато більше інформації, але при цьому займати мало місця на упаковці. Як наслідок, маркувальник зобов’язаний наносити якісний відбиток і бути високопродуктивним. Маркування у високій роздільній здатності REA JET HP має роздільну здатність 600 dpi та продуктивність нанесення до 1000 м / хв.

 Переваги

Висока роздільна здатність 600 dpi та економія чорнил

Маркування товарів за технологією HP TIJ має максимальний дозвіл в 600 dpi при 16 режимах маркування (60 dpi, 100 dpi, 120 dpi, 150 dpi, 180 dpi, 200 dpi, 220 dpi, 240 dpi, 260 dpi, 300 dpi, 360 dpi, 420 dpi, 450 dpi, 480 dpi, 540 dpi, 600 dpi), що дозволить підібрати необхідний дозвіл під поточну задачу для економії чорнила.

Адаптивність і модульне виконання

Висота друку однієї голівки 12,7 мм. Для отримання якісного відбитка висотою до 50,8 мм друкуючі голівки можуть розміщуватися каскадно. А завдяки модульності виконання системи, інтеграція в виробничу лінію або заміна компонентів відбуваються за лічені хвилини і мінімізують час простою виробництва.

Легка інтеграція в існуюче виробництво

Технологія маркування з високою роздільною здатністю REA JET HR легко інтегрується в готову виробничу лінію або в будь-яку шафу машинного управління.

Проста параметризація і контроль роботи системи

Контролер REA JET HR обладнаний повнокольоровим дисплеєм, через який можна призначати і правити макет маркування, виводити інформацію про поточний стан обладнання.

Повна підтримка символів Unicode і TTF

Повна підтримка True Type Fonts (TTF) гарантує, що всі TTF шрифти можуть використовуватися в REA JET HR безпосередньо без конвертації або редагування. Це твердження стосується і специфічних TTF шрифтів замовника. Підтримка наборів символів Unicode з відповідними шрифтами дозволяє коректно використовувати змінний вміст друку кожною мовою.

Комфортна робота через інтегрований веб-сервер

Параметризація і експлуатація обладнання реалізовані через інтегрований веб-сервер. Для роботи нема потреби в спеціалізованому ПО, підходить будь-який веб-браузер. Використання сучасних технологій робить управління інтуїтивно-зрозумілим, а призначений для користувача інтерфейс веб-сервера працює на 20 мовах. Все це, разом з графічним інтерфейсом, робить експлуатацію дуже простою.

Маркування у високій роздільній здатності в 600 dpi з технологією друку HP базується на технології струминного термодруку, якій довіряють мільйони користувачів офісних принтерів. Міцний корпус з нержавіючої сталі, інтуїтивно зрозуміле управління і продумана конструкція голівки роблять цю систему кодування і маркування придатною для всіх сфер промислового виробництва. Система особливо добре себе зарекомендувала у фармацевтичній, харчовій, деревообробній та пакувальної промисловості.

маркировка в высоком разрешении