міграція-на-Android

Міграція на Android пристроїв корпоративного класу

За декілька останніх років сталися важливі зміни в сегменті операційних систем для мобільних пристроїв корпоративного класу. Компанія Microsoft припинила підтримку певних мобільних операційних систем та мобільних додатків Windows, а нові патчі безпеки для них більше не будуть доступні. Для Windows Embedded 6.5 строк офіційної підтримки від компанії Microsoft закінчився 14 січня 2020 року, а для Windows Compact 7.0 – 13 квітня 2021 року. Компанія Microsoft, на жаль, не залишила для користувачів мобільних версій ОС Windows іншого вибору, окрім повної міграції на інші мобільні ОС, наприклад на ОС Android.

Навіщо замінювати парк працюючих мобільних пристроїв

міграція на Android

Для застарілих мобільних пристроїв на ОС Windows деякі системні компоненти, наприклад, чіпи, більше не виробляються. Коли запас цих компонентів у постачальника Вашого обладнання закінчиться, Вам доведеться вивести такі пристрої з експлуатації. Це може призвести до порушення поточних робочих процесів. Ринок диктує свої умови, кількість онлайн-замовлень зростає, а терміни доставки скорочуються. Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб Ваше підприємство відповідало новим сучасним вимогам, а пристрої завжди були надійно захищені – необхідно регулярно оновлювати робочі пристрої працівників.

Яку користь від впровадження сучасного обладнання може отримати Ваш бізнес?

  • Збільшення кількості оброблених замовлень щодня тією ж командою співробітників на 30%.
  • Підвищення точності виконання замовлень та збільшення швидкості обробки задач на 24%.
  • Зменшення фактичної кількості виконуваних співробітниками операцій на 50%.
  • Скорочення часу навчання нових співробітників на 90%.

Реінжиніринг та міграція програмного забезпечення

Портування програмного забезпечення

Для реалізації процесу портування програмного забезпечення нашими спеціалістами використовуються методи та технології, які були неодноразово перевірені та довели свою ефективність. Саме такий підхід до проєкту дозволяє провести міграцію з ПЗ для мобільних пристроїв Windows на Android якісно та в найкоротші строки.

Детальніше

Оновлення функціональних можливостей додатків

В сучасних умовах бізнес зазвичай масштабується, тому функціоналу наявних додатків може стати недостатньо. В залежності від нагальних потреб та планів розвитку Вашого бізнесу, наші фахівці розширять можливості наявного ПЗ та забезпечать плавне впровадження оновленого рішення без затримок Ваших основних виробничих бізнес-процесів.

Детальніше
реінжиніринг та міграція портування
telnet-client-EMC

Telnet-клієнт та Enterprise-браузер

Завдяки Telnet-клієнту та Enterprise-браузеру в одному продукті Enterprise Mobility Client від Sytecs, на мобільних пристроях процеси взаємодії співробітників та системи управління складом завжди будуть виконуватись максимально ефективно. Починаючи з процесів інвентаризації та закінчуючи збором замовлень чи прийомкою товарів, співробітники складу зможуть виконувати завдання швидко та без помилок. Використання мобільних пристроїв при виконанні складських задач забезпечить точну орієнтацію в завданнях завдяки передовим технологіям збору даних. З додатком для емуляції терміналу можна працювати в режимі «зеленого екрану» відразу ж після розгортання нових мобільних пристроїв на підприємстві. Для користування деякими іншими програмами, котрі існували в ОС Windows, необхідно буде виконати міграцію, оскільки Microsoft припиняє підтримку своїх застарілих мобільних операційних систем.

Детальніше

 

Компанія Microsoft, на жаль, не залишила для користувачів мобільних версій ОС Windows іншого вибору, окрім міграції на інші мобільні ОС, наприклад на ОС Android. Ті з користувачів, які не проведуть таку міграцію, матимуть проблеми з безпекою, які притаманні непідтримуваним операційним системам, та знизять функціональні можливості своїх мобільних пристроїв.

Успішна адаптація до змін залежить від того, наскільки швидко ви зможете виконати міграцію на актуальні сучасні мобільні пристрої корпоративного класу – міграція на ОС Android є важливою умовою для прискорення робочих процесів при скороченні трудових затрат. Але навіщо змінювати інфраструктуру, що поки що і так працює? Що робити з програмним забезпеченням, яке написано під мобільну операційну систему Windows? Ми відповіли на ці та на багато інших запитань у нашому White Paper.

Читати

    Підрахувати проєкт

    Політика конфіденційності
    Я згоден (-на) з політикою конфіденційності та правилами обробки персональних даних