Термоструйний маркувальник REA JET HR Bulk

High Resolution Inkjet Printer – HP


Система маркування призначена для друку в виробничих умовах як простого маркування (дата виробництва, термін придатності, час, номер партії), так і складнішого маркування з використанням великих обсягів змінних даних, 1D / 2D-кодів з високою роздільною здатністю, логотипів і графіки.

Залежно від типу поверхні, на яку буде наноситися маркування, є два види термоструйної системи: Rea Jet HR Water Bulk System (чорнила на водній основі) та Rea Jet HR Solvent Bulk System (чорнила на спиртовій основі).

Чому слід обрати REA JET HR Bulk, а не звичайне каплеструйне маркування (CIJ)

Каплеструйний маркувальник (CIJ)

 • Багато років єдина доступна технологія, яка використовувалась на ринку України.
 • Досі без жодної альтернативи для друку на складних геометричних формах виробу, якщо фарби з розчинниками є обов’язковими.
 • Низька роздільна здатність друку та неможливість друку сучасних Datamatrics та qr-кодів.
 • Потреба у розчиннику: потребує постійного затратного обслуговування та забруднює робоче середовище.
 • Високі витрати на технічне обслуговування через зміну фільтра, промивку друкуючої голівки.
 • На сьогодні сучасні технології кодування та маркування в багатьох випадках є кращим вибором у порівнянні з технологією CIJ.

Термоструйний маркувальник REA JET HR Bulk

 • Функціональна, економічна та найсучасніша технологія. Альтернатива звичайному каплеструйному маркуванню (CIJ).
 • Роздільна здатність друку до 600 х 600 dpi, що ідеально підходить для високоякісного друку логотипів, штрихкодів, Datamatrix та qr-кодів. Швидкість нанесення маркування до 1000 м/хв.
 • Для нанесення маркування використовуються спеціально розроблені чорнила для забезпечення точного, екологічно чистого маркування без використання розчинників (навіть на непористих поверхнях). Не забруднює робоче середовище та не потребує висококваліфікованого дорогого обслуговування.
 • Економічна витрата чорнил.
 • Маркування редагується і прописується через інтерфейс або інтегрований веб-сервер.

Не впевнені чи підійде рішення для вашого виробництва?

Залиште заявку і ми нанесемо необхідне Вам маркування на Ваш зразок.

Переваги термоструйного маркувальника rea jet HR Bulk

Значна економія при використанні

Значна економія при використанні, оскільки сума всіх затрат на сервісне обслуговування та витратні матеріали значно нижчі, навіть ніж у каплеструйних маркувальників. При цьому швидкість нанесення маркування та якість нанесення залишаються на високому рівні.

Поєднання друкуючих голівок

До маркувальної системи можна підключити до 4-х друкуючих голівок. Розмістити їх можна в одній обоймі, що дозволить наносити маркування висотою 50,8 мм. Або ж розмістити їх окремо і друкувати на одному продукті в 4-х різних місцях, або на 4-х різних продуктах одночасно.

Роздільна здатність друку до 600 dpi

Маркувальна система друкує штрихкоди, qr-коди, Datamatrix у високій роздільній здатності до 600 dpi (може регулюватися в залежності від поставлених задач). Висока швидкість нанесення маркування або висока якість? Більше не потрібно робити вибір між двома характеристиками.

Зменшення вартості нанесення маркування

Термотрансферна маркувальна система в якості витратних матеріалів використовує не картриджі, а ємності з чорнилом великого об’єму, що істотно зменшує вартість маркування, навіть у порівнянні з краплеструйними маркувальниками.

Просте сервісне обслуговування

Маркувальна система не вимагає складного обслуговування: не потрібно розбирати та промивати друкуючу голівку розчинником, не потрібно налаштовувати каплевідділення, не потрібно міняти повітряні й чорнильні фільтри.

Чорнила не містять у своєму складі прекурсорів

Чорнила не містять у своєму складі прекурсори. Нема потреби у придбанні спеціальної ліцензії на їх використання, а також не потрібно утримувати спеціалізований склад. Замовник не несе ніякої відповідальності перед правоохоронними органами.

Не боїться тривалих простоїв на виробництві

Маркувальна термотрансферна система REA JET HR Bulk не боїться тривалих простоїв на виробництві. Все що потрібно зробити інженеру щоб чорнила не засохли – це одягнути спеціальний захисний ковпачок на друкуючу голівку.

Ідеально підходить для серіалізації

Контролер маркувальної системи дозволяє швидко друкувати великий обсяг змінних даних, що підходить для багатьох завдань по серіалізації продукції. Додатково до контролера можна під’єднати зовнішні бази даних. Формат обміну даними XML.

каплеструйная маркировка

Плінтус

каплеструйная маркировка

Картонна упаковка

каплеструйная маркировка

Маркування труб

каплеструйная маркировка

Тунель для кабелю

каплеструйне маркування

Полірувальний диск

каплеструйне маркування

Паперова упаковка

Форма для зв’язку

Сумніваєтесь, що REA JET HR Bulk дійсно скоротить Ваші витрати на маркування?

Залиште заявку і менеджер підрахує витрати на маркування на Вашому виробництві, виконає точний підбір необхідної конфігурації та підрахує загальну вартість впровадження рішення на підприємстві.

  Політика конфіденційності
  Я згоден (-на) з політикою конфіденційності та правилами обробки персональних даних