Програмне забезпечення для створення та друку етикеток

Програмне забезпечення для створення та друку етикеток

Впровадивши корпоративне спеціалізоване програмне забезпечення для маркування, яке інтелектуально друкує змінні дані на основі бізнес-правил, компанії можуть значно зменшити кількість файлів маркування, якими вони керують. Завдяки централізовано керованій системі шаблонів міток, поля даних яких заповнюються через підключення до зовнішніх джерел даних, компанія може розгорнути зміни міток у всьому підприємстві за лічені хвилини, тим самим підвищуючи точність і зменшуючи витрати на зберігання та керування даними.

Сучасне професійне програмне забезпечення пропонує гнучкість визначення рішення для маркування відповідно до ваших потреб. Повністю інтегрується практично з будь-якою бізнес-системою або WMS, включаючи Oracle, SAP, IBM Websphere, Sage, Infor, HighJump, Epicor і Microsoft Dynamics — навіть із «локальними» WMS. Ви можете друкувати з будь-якої операційної системи, пристрою чи веб-браузера. ПЗ дозволяє перевіреним користувачам обирати дизайн, заповнювати форми даних про час друку та запускати завдання друку на будь-якому принтері в Інтернеті, у будь-якій точці світу, лише кількома клацаннями миші у веб-браузері чи спеціалізованому додатку.

Компанія Сайтекс є офіційними партнерами передових компаній, які розробляюсь сучасні рішення для створення та друку етикеток. У нас ви зможете придбати ліцензії на програмне забезпечення від BarTender та NiceLabel.

Чому краще придбати програмне забезпечення для створення та друку етикеток?

Створено для задоволення вимог сумісності ланцюга постачання

Спеціалізоване програмне забезпечення для друку етикеток пропонує гнучкість визначення рішення для маркування відповідно до ваших потреб. Вбудована підтримка XML означає, що підключити ПЗ до систем, якими ви користуєтеся щодня: фінансових, сховищ даних, WMS, HR тощо, можна легко і швидко.

Автоматизуйте інтеграцію з вашими даними, де б вони не знаходилися

Повністю інтегруйте можливості друку практично з будь-якою бізнес-системою, WMS або ERP, включаючи Oracle, SAP, IBM Websphere, Sage, Infor, HighJump, Epicor і Microsoft Dynamics — навіть із «локальними» системами.

Уникайте зупинок бізнес-процесів через помилки принтера

Іноді з принтерами щось буває не так. Вони виходять з мережі. У них закінчилися чорнило або носій. Черги несподівано зупиняються. Програмне забезпечення для друку етикеток безперебійно керує перемиканням після відмови та перенаправленням принтера, щоб зберегти маркування на виробництві.

Надайте вашим операторам друку інтуїтивно зрозумілий досвід роботи

Майстер попереднього перегляду допоможе вам налаштувати динамічні форми, щоб оператор друку міг легко шукати та вибирати записи та включати дані про час друку.

Підтримка найскладніших конфігурацій

Заплануйте кілька дій в межах однієї тригерної події, як-от веб-запит POST або GET, надходження електронного листа, збереження файлу або внесення змін до бази даних. Підключайтеся та комунікуйте через XML, TCP/IP, UDP або HTTP. Підтримка JSON. C#. повідомлення SOAP.

Зберігайте зовнішній вигляд поточної системи

Професійне програмне забезпечення для створення та друку етикеток можна інтегрувати, щоб воно не «відображалося» у вашій ERP або WMS, забезпечуючи безперебійну роботу. Багато операторів маркування не знають, що ПЗ знаходиться за лаштунками, керуючи доступом, інтегруючи дані в процес маркування, обчислюючи та генеруючи штрих-коди та RFID, а також записуючи журнали перевірки маркування на відповідність нормативним вимогам.

Професійні послуги для підприємства

Команда професійних технічних спеціалістів Вендора програмного забезпечення для друку етикеток працює з однією метою: надати вашому бізнесу потужну конкурентну перевагу. Спеціалісти мають великий досвід керування корпоративними розгортаннями маркування, які включають інтеграцію ERP, складну схему керування даними, створювали централізовано керовані інсталяції, які охоплюють тисячі глобальних сайтів — у жорстко регульованих середовищах, у кожній галузі та на будь-якій території, тому зможуть проконсультувати да допомогти з автоматизацією процесу маркування.

Спектр конфігурованих параметрів безпеки

Вендори пропонують ряд варіантів безпеки, починаючи від простого режиму «Лише друк» до складних ролевих дозволів, які можна налаштувати відповідно до потреб будь-якого бізнесу. Керуйте доступом до дизайну та модифікації етикеток, налаштуванням бази даних, збереженням документів, друком тощо з централізованого місця на місці — або на підприємстві в іншому кінці світу.

Централізований контроль і комплаєнс

Комплексні функції керування системою етикетування дозволяють підприємствам централізовано контролювати та захищати свої операції зі створення та друку на різних підприємствах і континентах. Швидко розгортайте зміни дизайну етикеток, даних і форматів у масштабах підприємства відповідно до мінливих потреб бізнесу — і зберігайте цілісність даних. Консолідуйте керування процесами маркування та робочими процесами вашої системи, розгортаючи бізнес-правила та елементи керування процесами, які створюють цінність, одночасно зменшуючи надлишкові та дубльовані дії.

Програмне забезпечення для створення та друку етикеток

BarTender (by Seagull Scientific)

Професійне спеціалізоване програмне забезпечення BarTender для створення та друку етикеток розроблено для підтримки складних розгортань корпоративного масштабу та централізованого управління всіма видати етикеток на підприємстві. Це стандарт програмного забезпечення для маркування для найдинамічніших у світі ланцюгів постачання та виробничих операцій у всіх галузях — від аерокосмічної та автомобільної до хімічної та фармацевтичної, від продуктів харчування та напоїв до роздрібної торгівлі та медичних пристроїв. BarTender забезпечує безпеку, відстежуваність, прозорість і взаємодію, які забезпечують відповідність нормативним вимогам і швидкість ланцюга постачання.

BarTender
NiceLabel

Nice Label (by Loftware)

Програмне забезпечення Nice Label допомагає компаніям будь-якого розміру керувати маркуванням у межах своїх операцій і ланцюга постачання. Незалежно від того, чи є у вас п’ять принтерів чи тисячі, ви шукаєте хмару чи локально, у Nice Label є рішення для маркування, яке відповідає вимогам вашого бізнесу. Незліченна кількість організацій бореться з відокремленим підходом до маркування в межах своїх операцій і в різних місцях, з окремими рішеннями для кожного етапу процесу маркування. Loftware дозволяє компаніям будь-якого розміру та галузей використовувати єдину платформу для задоволення найширшого спектру вимог до маркування, інтеграції з ключовими бізнес-системами та виведення на всі пристрої друку, які використовуються у вашій діяльності та ланцюжку постачання.

У Вас є завдання, яке необхідно вирішити? Ознайомтеся з нашим каталогом обладнання для нанесення маркування на одиничні продукти або на групову тару і палети.

Читати

    Підрахувати проект


    Політика конфіденційності
    Я згоден (-на) з політикою конфіденційності та правилами обробки персональних даних