Розробка ПЗ

 

Наша компанія пропонує послуги зі створення програмного забезпечення, а також послуги з реінжинірингу та міграції існуючого ПО відповідно до нових потреб процесу або підприємства в цілому. Наша компанія успішно реалізовувала власні програмні продукти, а також запровадила серію доробок в уже існуючі програмне забезпечення.

У наших програмістів є досвід впровадження власних рішень, а також досвід вузькоспеціалізованих професійних доробок для провідних WMS.

Комплексні системи управління

 

 

Quantum International (ВАТ «Квантум Інтернешенл», бренд Qguar) входить в групу компаній Quantum з 2008 року. На сьогодні Quantum International – це провідний постачальник ІТ – рішень для підприємств з високими вимогами в логістиці та виробництві.

За 10 років співпраці в портфелі нашої компанії є готові рішення спільно з Quantum International.

 

 

 

Головним напрямком діяльності UniForce є комплексна автоматизація основних бізнес-процесів підприємств. Компанія пропонує широкий ряд рішень для таких сфер діяльності як складська і транспортна логістика, виробництво, управління дистрибуцією, роздрібні продажі, сфера послуг, аналіз і обробка даних.

Наша компанія співпрацює з UniForce з 2010 року в статусі офіційного партнера.

Спеціалізовані рішення

 

APEX

APEX – унікальний програмний продукт нашої компанії, який застосовується при зборі та обліку врожаю в агропромисловому секторі. Ключове завдання, даного ПЗ – зробити збір і подальший облік врожаю на агропідприємствах максимально точним, а передачу даних максимально оперативною. Використання даного рішення дозволяє уникнути помилок і втрат продукції АПК.

 

 

 

SMART PRINTING

Програмне рішення на базі технології fingerprint від Honeywell. Рішення дозволяє друкувати етикетку без використання хост-пристроя. За допомогою тачскріну оператор може надрукувати етикетку безпосередньо з принтера.

Рішення дозволяє зменшити вартість робочого місця оператора. Збільшує швидкість маркування продукції, зменшує термін реакції на помилки, робить процес друку значно простіше і на багато більш оперативним.

 

 

Weight Count Mark

Продукт для 3PL операторів, що дозволяє організувати багатоскладовий процес збору замовлень з великої кількості номенклатури із застосуванням технологій зважування, сканування та маркування в єдиному інтерфейсі.

 

 

 

ST Industrail Browser

Розробка нашої компанії для проведення інвентаризації. Даний продукт передбачає вивантаження CSV файлу з результатами інвентаризації. Дані розділені відповідно до місця розташування товарів або пункту призначення даних товарів, якщо це великий складський комплекс. Однакові дані автоматично підсумовуються, тому результат – готова інвентаризаційна карта в зручному форматі для подальшої обробки даних.

 

 

 

 

Voice tools Pro

Адаптований під специфіку українського ринку програмний продукт для передачі даних голосом і подальшого управління процесами від Sytecs на основі MCL Voice Technologies.

Розробка програмного забезпечення під специфічні потреби замовника

Наша компанія пропонує комплексну розробку програмного забезпечення згідно з будь-якими потребами бізнес-процесів в компаніях. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи. На основі комплексного аналізу ми зможемо розробити унікальний програмний продукт, який буде відповідати всім вимогам підприємства і процесу, в якому він буде впроваджуватися.

 

Переваги

  • У портфелі нашої компанії є ряд готових рішень, які ми можемо впровадити на вашому підприємстві.
  • Грунтуючись на багаторічному досвіді ми максимально визначимо ваші потреби та розробимо оптимальне програмне забезпечення згідно з потребами бізнес-процесу.
  • В умовах зміни операційних систем, міграції з Windows на Android і динамічності середовища розробки, наші фахівці проведуть максимально комфортний реінжиніринг і міграцію існуючого ПЗ на нову платформу.

    Підрахувати проект


    Політика конфіденційності
    Я згоден (-на) з політикою конфіденційності та правилами обробки персональних даних