Маркувальний комплекс GATEWAY впроваджено в компанії Інфузія.

Маркування фармацевтичної продукції (TURON, EMVO, CRPT).

Маркувальний комплекс GATEWAY для нанесення Datamatrix впроваджено в компанії Інфузія.

Для відповідності експортним вимогам Узбекистану з нанесення маркування Datamatrix на продукцію компанією Сайтекс розгорнуто обладнання і програмні модулі, які виконують задачі маркування та агрегації широкого спектра номенклатур продукції виробника з Вінниці. Деталі проекту розкриває сервісний інженер Святослав Крупський: 

“На першому етапі поставлено обладнання для друку серіалізованих етикеток, що наносяться на пляшки. Машина дозволяє друк високої роздільної здатності тиражів одразу для цілих серій силами заводу без замовлень у типографіях. На другому етапі, в наявну конвеєрну лінію інтегровано принтер прямого друку, що також покриває продукцію в картонних упаковках. Етапи завершилися GMP-валідацію”.

Окрім маркування виконуються процеси SSCC-агрегації та автоматичної передачі даних в систему регулятора TURON (Asl Belgisi).

Задіяне обладнання в проекті: 
Zebra – принтери для маркування ящиків та палет, сканери та мобільні термінали для агрегації. 
Honeywell – принтери високої роздільної здатності для виготовлення серіалізованих етикеток.  
REA Jet – принтери для нанесення серіалізованого маркування на упаковку.

Задіяне програмне забезпечення: 
GATEWAY Label Print – виконання друку на обладнані Honeywell 
GATEWAY REA Print – виконання друку на обладнанні REA Jet 

ПрАТ «ІНФУЗІЯ» – ОДНА З ЛІДИРУЮЧИХ УКРАЇНСЬКИХ ФАРМАЦЕВТИЧНИХ КОМПАНІЙ, ЩО ВИПУСКАЄ ВИСОКОЯКІСНІ ІНФУЗІЙНІ ПРЕПАРАТИ З 2001 РОКУ, на цей момент, виробляє понад 50 найменувань інфузійних розчинів, що користуються великою популярністю серед лікарської аудиторії.

Отримати презентацію Детальніше на сайті