сканер-Honeywell-Voyager-1350g-banner

Сканер штрихкодів Honeywell Voyager 1350g

Маючи ідеальний баланс продуктивності, ергономіки та ціни, Voyager 1350g є економічно ефективним рішенням для широкого спектра сценаріїв використання зчитування даних. Voyager 1350g може бути використаний на касах в супермаркеті, в урядових департаментах для реєстрації персоналу, реєстрації відвідувачів в готелях, перевірки квитків до театру, і навіть у лікарнях та школах, які потребують швидкого та безпомилкового сканування. Voyager 1350g підтримує всі розповсюджені штрихкоди 1D та 2D, а також можливість захоплення зображень. Використовуючи новітні технології Honeywell, Voyager1350g легко встановлюється та налаштовується, користувач може швидко вибрати конфігурації та персоналізувати досвід сканування. Voyager 1350g сумісний з передовим EZConfig від Honeywell і підтримує всі поширені драйвери POS, будучи готовим адаптуватися до різних програм та вимог.

Переваги

Гнучкість та універсальність

Voyager 1350g призначений для задоволення різних потреб клієнтів у скануванні в різних варіантах використання, зчитує друковані та цифрові коди 2D, 1D, Datamatrix або DotCode, незалежно від сфери використання Voyager 1350g може прочитати їх без особливих зусиль.

Надійна робота

Оснащений технологією декодування від Honeywell, Voyager 1350g забезпечує надійну роботу зчитування штрихкодів. Зчитує пошкоджені коди, що допоможе уникнути помилок, пов’язаних із внесенням даних вручну, зекономить час та підвищить продуктивність роботи співробітників.

Сучасне програмне забезпечення

Voyager 1350g підтримує EZ Config від Honeywell, драйвери OPOS/JPOS, POSNET4, SMU та плагіни. Ці драйвери та програмні засоби значно спрощують налаштування та встановлення сканера, спрощують інтеграцію з іншим обладнанням.

Широкий асортимент аксесуарів

Повний спектр аксесуарів, включаючи кабелі USB, кабелі RS232, стійки та джерела живлення, які чудово задовольняють вимоги клієнтів у різних сферах, сумісні з різними POS та обладнанням, що забезпечує простоту використання для клієнтів.

Не впевнені чи підійде Вам обладнання? Не переплачуйте за непотрібні функції! Залиште заявку або зв'яжіться з нами для консультації з технічним фахівцем, який підбере рішення конкретно під ваші завдання.

Технічні характеристики

сканер-Honeywell-Voyager-1350g-picture

Продуктивність сканування

Тип сканера: Area Image (1280 x 800)

Стійкість до руху: до 75 см/сек

Кут сканування: горизонтально: 48 °; вертикально: 30 °

Можливості декодування: 1D, PDF, 2D, DotCode

Інтерфейси та форм-фактор

Дротовий

Розміри (L x W x H): 72,5 мм 125 мм 154 мм

Вага: 130 г

Інтерфейси: USB, RS-232

Умови експлуатації

Робоча температура: від 0 ° C до 50 ° C

Температура зберігання: від -40 ° C до 60 ° C

Вологість: від 0% до 95% без конденсації

Стійкість до падінь з висоти 1,2 м

Клас захисту IP40

Мінімальна роздільна здатність штрихкодів: Code 39 – 3 mil, PDF 417 – 4 mil, QR – 6 mil, DM – 5 mil

Гарантія від виробника 36 місяців

сканер Honeywell Voyager 1350g
сканер Honeywell Voyager 1350g flowers

    Підрахувати проєкт

    Політика конфіденційності
    Я згоден (-на) з політикою конфіденційності та правилами обробки персональних даних