Powerscan-9600-ua

Сканер штрихкодів Datalogic PowerScan 9600

Сімейство PowerScan – досконалі ручні промислові сканери, створені для роботи у найжорсткіших зовнішніх умовах. Сканери з технологією іміджевого зчитування PowerScan 9600 мають надміцну конструкцію та ергономічну форму з чудово збалансованим центром тяжіння для зниження стомлюваності оператора при щоденній роботі, а інтуїтивна система прицілювання дозволяє забезпечити високу швидкість зчитування з першої спроби. Матричні сканери з технологією іміджевого зчитування PowerScan 9600 випускаються з трьома видами оптики, щоб задовольнити будь-які потреби клієнтів. Оптика стандартного діапазону ідеально підходить для більшості сценаріїв використання, що потребують сканування штрихкодів з інтуїтивної відстані. Високопродуктивна оптика додає можливість декодувати штрихкоди високої щільності та стандартні 1D- та 2D-коди завдяки збільшеній глибині поля. Модель для сканування документів має широкий кут захвату.

Переваги

Безпровідна зарядка

Бездротове заряджання сканеру штрихкодів PowerScan 9600 виключає вихід із ладу через забруднення, корозію або пошкодження зарядних контактів. Нема потреби навчати операторів очищення контактів. Чи не вимагають обслуговування.

Високоякісний тригер

Високоякісний тригер гарантує працездатність навантаженої частини пристрою при інтенсивному скануванні протягом усього терміну служби. Витримує 10 млн. натискань, такого показника немає у жодного іншого сканера на ринку.

Модульність

Максимальна гнучкість: налаштування пристрою для кінцевого використання. У майбутньому базову станцію можна модернізувати зміною інтерфейсного плагіна з можливістю розширення комунікаційних інтерфейсів до майбутніх стандартів.

Комунікації

Вбудована підтримка промислової шини гарантує пряме підключення без використання сторонніх пристроїв, за винятком ризиків появи слабких місць у системі. Проста конфігурація та налаштування системи. Підключається до ПК, промислових ПК, планшетів, PLC Siemens та Rockwell.

Три варіанти оптики

Матричні сканери штрихкодів з технологією іміджевого зчитування PowerScan 9600 випускаються з трьома оптиками, щоб задовольнити будь-які потреби клієнтів. Стандартний діапазон сканування, високопродуктивний та модель для сканування документів.

Мобільність – система Datalogic STAR

Радіодіапазон у 1,5 – 2 рази вищий, ніж у BT. Вища продуктивність при використанні одного пристрою. До однієї базової станції підключається до 16 сканерів. По BT тільки 7. Це значно знижує витрати на купівлю та утримання обладнання.

rashyrennaya_batareya_power_supply

Діагностика та «розумні» акумулятори

«Розумні» акумулятори підвищують ефективність заряджання та використання. Профілі зарядки акумулятора, що вибираються, оптимізують термін служби і продуктивність. Зручне обслуговування обладнання запобігає несподіваним відмовам.

Дисплей та базова/повна клавіатура

Дисплей на сканері штрихкодів Datalogic PowerScan 9600 для перевірки відсканованих об’єктів, рівня заряду акумулятора або перегляду повідомлень хост-системи. Базова/повна клавіатура дозволяє вводити дані, що підвищує зручність використання користувачами.

Не впевнені чи підійде Вам обладнання? Не переплачуйте за непотрібні функції! Залиште заявку або зв'яжіться з нами для консультації з технічним фахівцем, який підбере рішення конкретно під ваші завдання.

Технічні характеристики

Datalogic-PowerScan-9600
Datalogic-logo-640-280

Продуктивність сканування

Тип сканера: Area Image, PD9630-SR/HP: 1280 x 800
PD9630-DC: 1280 x 800 кольоровий сенсор

Кут сканування: SR та HP: 38° Г, 24° В; DC: 50° Г, 33° В

Можливості декодування: 1D, 2D, Digimarc, поштові коди

Інтерфейси та форм-фактор

Дротовий/бездротовий

Розміри (L x W x H): 140 мм х 79 мм х 190 мм

Вага: 318 г

Інтерфейси: USB, RS-232, Ethernet

Умови експлуатації

Робоча температура: від -20 ° C до 50 ° C

Температура зберігання: від -40 ° C до 70 ° C

Вологість: від 0% до 95% без конденсації

Стійкість до падінь з висоти до 2,5 м

Клас захисту IP67 та IP65

Роздільна здатність (максимум): PD9630-SR/PD9630-DC: 1D-код: 3 mil; 2D-код: 6 mil
PD9630-HP: 1D-код: 2,5 mil; 2D-код: 4 mil

Гарантія від виробника 36 місяців

Datalogic-Powerscan-9600-manufacturing
Datalogic-Powerscan-9600-manufacturing-2
Datalogic-Powerscan-9600-retail
Datalogic-Powerscan-9600-dust

    Підрахувати проєкт

    Політика конфіденційності
    Я згоден (-на) з політикою конфіденційності та правилами обробки персональних даних