Сбор анализов, автоматизация сбора анализов

збір та контроль зразків

Автоматичне введення даних за допомогою скануючого пристрою дозволяє уникнути критичних помилок шляхом трирівневого контролю. Сканування направлення на збір зразків, штрих-коду на індивідуальному браслеті або картці пацієнта і штрих-коду на етикетці, прикріпленій до зразка аналізу, дозволяє бути впевненим в тому, що потрібен аналіз отримано саме від вірного пацієнта і в правильний час, а результати спрямовані в точності туди, куди потрібно.

 Переваги

Підвищення рівня безпеки

За допомогою мобільних рішень співробітники швидко ідентифікують пацієнтів для збору, а також реєстрації зразків і результатів аналізів в єдиній системі.

Швидкий доступ до інформації

Аналізи реєструються відразу в загальній базі, що дозволить персоналу при обході отримувати точні актуальні дані для прийняття рішень по призначенню ефективного курсу лікування.

Ідентифікація, відстеження і контроль

Мобільні принтери та термінали збору даних дозволяють сканувати й друкувати етикетки зі штрих-кодом для відстеження зразків.

Неналежне управління лабораторією може поставити під загрозу здоров’я пацієнтів через те, що помилки при ідентифікації зразків тягнуть за собою постановку неправильного діагнозу і, як наслідок, призначення невідповідних препаратів.
Підвищіть якість лікування пацієнтів в клініці, оптимізувавши управління лабораторією. Використовуючи принтери, етикетки зі штрихкодом для лабораторій і сканери штрихкодів, мінімізується виникнення помилок при зборі, обробці та реєстрації результатів аналізів.

идентификация образцов, электронная карта пациента