идентификация пациентов

ІДЕНТИФІКАЦІЯ ПАЦІЄНТІВ

З метою зниження ймовірності лікарських помилок необхідно забезпечити своєчасне призначення та проведення конкретним пацієнтам належного лікування. Рішення по управлінню і перевірці ідентифікації пацієнтів розроблені з урахуванням взаємопов’язаної екосистеми сканерів, принтерів і витратних матеріалів з метою забезпечення точного призначення лікувальних процедур і лікарських препаратів.

Рішення по ідентифікації пацієнтів надає лікарям найефективніші інструменти, які необхідні їм для призначення ефективних і безпечних та методів лікування.

 Переваги

Гарантія безпеки пацієнтів

Лікарняні браслети ідентифікації пацієнтів, надруковані під час вступу, забезпечують надійну ідентифікацію пацієнтів при кожній взаємодії.

Інтеграція записів пацієнтів

Рішення по ідентифікації пацієнтів дозволяють медичному персоналу легко додавати інформацію в електронні медичні картки пацієнтів.

Поліпшення наочного подання інформації про пацієнтів

Підбір оптимальних рішень для забезпечення ефективного лікування пацієнтів реалізовується шляхом доступу до картки пацієнта в реальному часі на мобільному пристрої.

Рішення по ідентифікації пацієнтів дозволяють отримати доступ до необхідної інформації про пацієнтів і доповнювати її протягом усього терміну перебування в медичному закладі від надходження до виписки. Завдяки рішенням Sytecs, що передбачають об’єднання можливостей принтерів для друку лікарняних браслетів, принтерів для друку етикеток, мобільних комп’ютерів і сканерів штрих-кодів, спеціально розроблених для медичних установ, можна звести до мінімуму можливість лікарських помилок.

идентификация пациентов