Серіалізація фармацевтичної продукції

РІШЕННЯ ДЛЯ СЕРІАЛІЗАЦІЇ І МАРКУВАННЯ DATAMATRIX

Регулятори фармацевтичних ринків ряду країн як то Узбекистан, Киргизія, Казахстан вимагають нанесення Datamatrix на індивідуальну упаковку і виконання агрегації SSCC для групових пакувань. Рішенням є програмно-апаратний комплекс GATEWAY.

GATEWAY це інноваційне комплексне рішення для повного циклу з друку, нанесення, верифікації, агрегації, відвантаження і контролю маркування продукції. Дані з системи автоматично передаються в державні та міжнародні репозиторії: TURON, EMVO, CRPT. Система може використовуватись як повністю автономна і незалежна від інших інформаційних систем заводу, має функціональні API для розширення інтеграції.

 Переваги

Відповідає засадам GMP

Рішення валідовано відповідно до встановлених законодавством нормативних документів цифрового маркування лікарських засобів їх агрегації та відвантаження за нормами GMP.

Підтримка широкого спектра обладнання

Ми пропонуємо комплексне рішення під ключ з нашим обладнанням. Разом з тим, система сумісна і може працювати з наявними у вас моделями принтерів, маркувальників і сканерів.

Одне рішення для багатьох країн збуту

Підтримуються стандарти маркування Узбекистану, Киргизії, Казахстану; ринків стандарту EMVO (Євросоюз і Україна).

Адаптивна агрегація і маркування ящиків SSCC-кодами

Найефективніша і найшвидша агрегація на відмінно від аналогічних рішень на ринку за рахунок використання інноваційних інструментів сканування в безперервному режимі.

Підтримка прямого друку і друку на етикетках

Ми перекриваємо повний спектр ваших типів пакування за рахунок можливості роботи з маркувальниками прямого друку і принтерами етикеток.

Доступна вартість по підписці

Вибирайте серед тарифних планів з фіксованою платою лише від 365 USD/місяць або оплатою по надрукованим кодам від 0.1 USD.

В компоненти системи GATEWEAY входять функціональні модулі, що разом забезпечують повний цикл маркування, агрегації, контролю й інтеграції:

 

REA Print – виконує друк і валідацію на принтерах прямого друку що інтегровані в конвеєрну лінію. Використовується для маркування упаковок, банок, пачок і інших типів індивідуальної упаковки.
Сумісні моделі принтерів: REA Jet, Domino

 

Label Print – виконує друк етикеток, що наносяться механічним способом на індивідуальну упаковку. Використовується для таких типів, де недоцільно чи неможливо виконувати прямий друк.
Сумісні моделі принтерів: Zebra, Honeywell

 

Mobile Gateway – виконує функції:
– Агрегація одиниць продукції в бокс
– Агрегація боксів в палету
– Деагрегація
– Відбаковка
– Перегляд вмісту агрегації при скануванні.

 

Web Portal – вебпортал виконує керуючу роль у взаємодії модулів, включає інструменти для роботи з довідниками, звітами, логами.

Серіалізація фармацевтичної продукції